Escamar Seafood Oy


Mastotie 7
70460 Kuopio

Escamar Seafood Oy


Äyritie 12 A
01510 Vanda

Escamar Seafood Oy


Kaffevägen 69
67600 Karleby

Konsumenttjänst

tel. 010 402 4501

Samtal till Elisa Företagsnummer kostar 8,35 cent/samtal + 16,69 cent/min. (moms 24 %) för samtal från en inhemsk fast telefon eller mobiltelefon.

För samtal från utlandet gäller den lokala operatörens priser.

Försäljning


Matti Pulkkinen

Kommerciell direktör

tel. 010 406 6503
matti.pulkkinen@escamar.fi

Janne Johansson

Key account manager

tel. 010 406 6519
janne.johansson@escamar.fi

Kimmo Jokinen

Key account manager

tel. 040 595 1799
kimmo.jokinen@escamar.fi

Försäljningstjänst

tel. 010 406 6501
kalamyynti@escamar.fi

Jorma Niemonen

Trading-försäljning

p. 010 406 6514
jorma.niemonen@escamar.fi

Samtal till Elisa Företagsnummer kostar 8,35 cent/samtal + 16,69 cent/min. (moms 24 %) för samtal från en inhemsk fast telefon eller mobiltelefon.

För samtal från utlandet gäller den lokala operatörens priser.

Produktion och inköp


Pekka Lahtinen

COO

tel. 010 406 6533

pekka.lahtinen@escamar.fi

Ville Sammallahti

Trading- och inköpsdirektör

tel. 010 406 6534

ville.sammallahti@escamar.fi

Samtal till Elisa Företagsnummer kostar 8,35 cent/samtal + 16,69 cent/min. (moms 24 %) för samtal från en inhemsk fast telefon eller mobiltelefon.

För samtal från utlandet gäller den lokala operatörens priser.

Administration


Filip Engblom

Verkställande direktör
Ekonomi- och HR-direktör

tel. 010 406 6528
filip.engblom@escamar.fi

Samtal till Elisa Företagsnummer kostar 8,35 cent/samtal + 16,69 cent/min. (moms 24 %) för samtal från en inhemsk fast telefon eller mobiltelefon.

För samtal från utlandet gäller den lokala operatörens priser.

Faktureringsadresser


FO-nummer

2834152-8

Nätfaktureringsadress

003728341528 / 003708599126 OpenText Oy

Pappersfakturor

Escamar Seafood Oy, Mastotie 7, 70460 Kuopio, Finland

E-postfakturor

invoice@escamar.fi