Escamar Seafood Oy


Mastotie 7
70460 Kuopio

Escamar Seafood Oy


Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Escamar Seafood Oy


Kahvitie 69
67600 Kokkola

Kuluttajapalvelu

p. 010 402 4501

Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) kotimaan liittymistä.

Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Myynti


Janne Mollberg

Business manager

p. 010 406 6529
janne.mollberg@escamar.fi

Janne Johansson

Key account manager

p. 010 406 6519
janne.johansson@escamar.fi

Myyntipalvelu

p. 010 406 6501
kalamyynti@escamar.fi

Jorma Niemonen

Trading-myynti

p. 010 406 6514
jorma.niemonen@escamar.fi

Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) kotimaan liittymistä.

Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Tuotanto ja hankinta


Pekka Lahtinen

Operatiivinen johtaja

p. 010 406 6533

pekka.lahtinen@escamar.fi

Ville Sammallahti

Trading- ja hankintajohtaja

Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) kotimaan liittymistä.

Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Hallinto


Jean Gallen

Toimitusjohtaja

p. 010 406 6510
jean.gallen@escamar.fi

Filip Engblom

Talous- ja HR-johtaja

p. 010 406 6528
filip.engblom@escamar.fi

Puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) kotimaan liittymistä.

Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Laskutustiedot


Yritystunnus

2834152-8

Verkkolaskutusosoite

003728341528 / 003708599126 OpenText Oy

Paperilaskut

Escamar Seafood Oy, Mastotie 7, 70460 Kuopio

Sähköpostilaskut

invoice@escamar.fi